Print Close
Mirėsevini nė faqen e Gjykatės sė Rrethit Gjyqėsor Tiranė

Nė kuadrin e pėrmirėsimit tė shėrbimit administrativ dhe procedurial nė gjykatė, nė kuadrin e rritjes sė transparencės ndaj publikut dhe medias, informimit nė kohė dhe tė saktė tė qytetarėve me veprimtaritė e gjykatės, zyra pėr marrėdhėniet me publikun e mediat nė Gjykatėn e Shkallės sė Parė tė Tiranės ka ndėrtuar dhe mirėmban kėtė faqe. Tė dhėnat mbi ēėshtjet, qofshin ato civile apo penale gjenerohen nė kėtė faqe nė momentin qė krijohen gjatė veprimtarisė proceduriale  tė lidhur me ēėshtjen pėrkatėse.  

 

Video informuese pėr personat me aftėsi tė kufizuara

Dorėzimi i kėrkesė padisė

Si tė marrim njė vėrtetim

 

 

 

 


Rregullore

Rregullore pėr Hetimin Administrativ tė Sinjalizimit dhe Mbrojtjen e Konfidencialitetit nė Gjykatėn e Rrethit Gjyqėsor Tiranė


RREGULLORE E BRENDSHME PĖR ORGANIZIMIN DHE FUNKSIONIMIN E GJYKATĖS SĖ RRETHIT GJYQĖSOR TIRANĖ


RREGULLORE "PĖR MARRĖDHĖNIEN E GJYKATĖS ME PUBLIKUN".


Me shume

Njoftime

Lista e gjyqeve tė shtyra qė gjykohen nė Gjykatėn e Apelit Shkodėr - Gjyqtar Relator Selim Kryeziu


Masat e ndėrmarra nga KLGJ pėr parandalimin e Covid-19


Vendim i Kėshillit tė Gjykatės Nr. 47/4 datė 24.04.2020 "Mbi pėrcaktimin e rregullave dhe praktikave tė duhura pėr kufizimin e pėrhapjes sė infeksionit COVID-19, gjatė zhvillimit tė veprimtarisė nė Gjykatėn e Rrethit Gjyqėsor Tiranė"


Me shume

Kėshilli i Gjykatės

Proēesverbal pėrmbledhės i mbledhjes sė kėshillit tė Gjykatės sė Rrethit Gjyqėsor Tiranė dt.01.06.2020


Proēesverbal pėrmbledhės i mbledhjes sė kėshillit tė Gjykatės sė Rrethit Gjyqėsor Tiranė dt.24.04.2020


Proēesverbal pėrmbledhės i mbledhjes sė kėshillit tė Gjykatės sė Rrethit Gjyqėsor Tiranė dt.07.04.2020


Me shume

Njoftimi me Afishim Publik

Njoftim me afishim publik drejtuar Znj. Valbona Golemi


Njoftim me afishim publik drejtuar Znj. VALBONA BADEMI


Njoftim me afishim publik drejtuar Znj. SIBORA AHMETI


Me shume

Njoftime

"ITSGA" sh.a - Shkurtim vendimi "Per mbylljen e Procedures se Falimentimit te Shoqerise"


PĖR HAPJEN E PROCEDURĖS SĖ FALIMENTIMIT - Shoqėria Tregtare “AA INVESTMENT ADVISER ” Shpk


"Force Clean Alb" SH.A - Vendim mbi fillimin e procedures se falimentimit te shoqerise


Me shume