Print Close
Mirėsevini nė faqen e Gjykatės sė Rrethit Gjyqėsor Tiranė

Nė kuadrin e pėrmirėsimit tė shėrbimit administrativ dhe procedurial nė gjykatė, nė kuadrin e rritjes sė transparencės ndaj publikut dhe medias, informimit nė kohė dhe tė saktė tė qytetarėve me veprimtaritė e gjykatės, zyra pėr marrėdhėniet me publikun e mediat nė Gjykatėn e Shkallės sė Parė tė Tiranės ka ndėrtuar dhe mirėmban kėtė faqe. Tė dhėnat mbi ēėshtjet, qofshin ato civile apo penale gjenerohen nė kėtė faqe nė momentin qė krijohen gjatė veprimtarisė proceduriale  tė lidhur me ēėshtjen pėrkatėse.  

 

Video informuese pėr personat me aftėsi tė kufizuara

Dorėzimi i kėrkesė padisė

Si tė marrim njė vėrtetim

 

 

 

 


Rregullore

Rregullore pėr Hetimin Administrativ tė Sinjalizimit dhe Mbrojtjen e Konfidencialitetit nė Gjykatėn e Rrethit Gjyqėsor Tiranė


RREGULLORE E BRENDSHME PĖR ORGANIZIMIN DHE FUNKSIONIMIN E GJYKATĖS SĖ RRETHIT GJYQĖSOR TIRANĖ


RREGULLORE "PĖR MARRĖDHĖNIEN E GJYKATĖS ME PUBLIKUN".


Me shume

Njoftime

Vendim nr. 128 datė 24.03.2020 "Pėr vijimin e pezullimit tė veprimtarisė dhe shėrbimeve gjyqėsore nė tė gjitha gjykatat nė Republikėn e Shqipėrisė"


Njoftim pėr publikun "Faturė pėr Arkėtim - Kėrkesė Padi"


Njoftim - Zbatim i vendimit Nr. 128 datė 24.03.2020 i Kėshillit tė Lartė Gjyqėsor mbi masat parandaluese pėr virusin COVID 19


Me shume

Njoftimi me Afishim Publik

Njoftim me afishim publik drejtuar Z. Alfred Imeraj


Njoftim me afishim publik drejtuar Shoqeria ASK shpk


Njoftim me afishim publik drejtuar D&B Alb Union shpk


Me shume

Njoftime

PĖR HAPJEN E PROCEDURĖS SĖ FALIMENTIMIT - Shoqėria Tregtare “AA INVESTMENT ADVISER ” Shpk


"Force Clean Alb" SH.A - Vendim mbi fillimin e procedures se falimentimit te shoqerise


"Belle Air" - Vendim mbi miratimin e tabeles per shperndarjen e pare te falimentit


Me shume