Print Close
Mirėsevini nė faqen e Gjykatės sė Rrethit Gjyqėsor Tiranė

Nė kuadrin e pėrmirėsimit tė shėrbimit administrativ dhe procedurial nė gjykatė, nė kuadrin e rritjes sė transparencės ndaj publikut dhe medias, informimit nė kohė dhe tė saktė tė qytetarėve me veprimtaritė e gjykatės, zyra pėr marrėdhėniet me publikun e mediat nė Gjykatėn e Shkallės sė Parė tė Tiranės ka ndėrtuar dhe mirėmban kėtė faqe. Tė dhėnat mbi ēėshtjet, qofshin ato civile apo penale gjenerohen nė kėtė faqe nė momentin qė krijohen gjatė veprimtarisė proceduriale  tė lidhur me ēėshtjen pėrkatėse.  

 

 

 

 

 


Rregullore

RREGULLORE E BRENDSHME PĖR ORGANIZIMIN DHE FUNKSIONIMIN E GJYKATĖS SĖ RRETHIT GJYQĖSOR TIRANĖ


RREGULLORE "PĖR MARRĖDHĖNIEN E GJYKATĖS ME PUBLIKUN".


Me shume

Njoftime

Informacion sqarues mbi mėnyrėn e funksionimit tė shortit elektronik nė Gjykatėn e Rrethit Gjyqėsor Tiranė


Njoftim mbi paraqitjen e rekurseve


Udhėzimi pėr zbatimin e ndryshimeve nė Kodin e Proēedurės Civile- Formatet tip


Me shume

Njoftimi me Afishim Publik

Njoftim me afishim publik drejtuar “Shoqeria “Grin” sh.p.k


Njoftim me afishim publik drejtuar “Maber Insaat Tiran subesi” dege e shoqerise se huaj


Njoftim me afishim publik drejtuar “FINACIAL CREDIT”SHPK


Me shume

Njoftime

"Vaporusa Alb" sh.p.k. - Mbi zhvillimin e mbledhjes perfundimtare te proēedurės se falimentimit


"Belle Air" sh.p.k - vendim per thirjen e mbledhjes per raportim/vendimmarrje


Njoftim per konkursin e pranimit per kandidat per keshilltar ndihmes ligjor


Me shume