Print Close
Mirėsevini nė faqen e Gjykatės sė Rrethit Gjyqėsor Tiranė

Nė kuadrin e pėrmirėsimit tė shėrbimit administrativ dhe procedurial nė gjykatė, nė kuadrin e rritjes sė transparencės ndaj publikut dhe medias, informimit nė kohė dhe tė saktė tė qytetarėve me veprimtaritė e gjykatės, zyra pėr marrėdhėniet me publikun e mediat nė Gjykatėn e Shkallės sė Parė tė Tiranės ka ndėrtuar dhe mirėmban kėtė faqe. Tė dhėnat mbi ēėshtjet, qofshin ato civile apo penale gjenerohen nė kėtė faqe nė momentin qė krijohen gjatė veprimtarisė proceduriale  tė lidhur me ēėshtjen pėrkatėse.  

 

 

 

 

 


Rregullore

RREGULLORE E BRENDSHME PĖR ORGANIZIMIN DHE FUNKSIONIMIN E GJYKATĖS SĖ RRETHIT GJYQĖSOR TIRANĖ


RREGULLORE "PĖR MARRĖDHĖNIEN E GJYKATĖS ME PUBLIKUN".


Me shume

Njoftime

Njoftim mbi paraqitjen e rekurseve


Udhėzimi pėr zbatimin e ndryshimeve nė Kodin e Proēedurės Civile- Formatet tip


Si tė aplikoni nė Gjykatė


Me shume

Njoftimi me Afishim Publik

Njoftim me afishim publik drejtuar Znj.RUKJANA LLESHI


Njoftim me afishim publik drejtuar Znj.FEJZIE LIBOHOVA


Njoftim me afishim publik drejtuar Z.TEFTA METANI


Me shume

Njoftime

"Mbi zhvillimin e mbledhjes perfundimtare te proēedurės se falimentimit"-Vaporusa Alb


"Vaporusa Alb" sh.p.k - Mbi zhvillimin e mbledhjes perfundimtare te proēedurės se falimentimit


Vendim per rrezimin e kerkeses se falimentimit te Shoqerise "Dobrej" sh.p.k


Me shume